شهرالکترونیک

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تعاریف
  4. chevron_right
  5. شهرالکترونیک

شهرالکترونیک

شهرالکترونیک، شهری است که در آن، مردم به کاربردهای متفاوت فناوری، نظیر دولت الکترونیکی، تجارت الکترونیکی و آموزش الکترونیکی، دسترسی داشته و امور روزانه خود را در زمینه کشاورزی ،دامداری و دادوستد از این طریق انجام میدهند . در واقع شهرالکترونیکی نقطه دسترسی شهروندان به جهان خارج با کمتــــــرین هزینه است که شرایطی را مهیا میسازد تا شهروندان مجبور نباشند برای انجام عملیات محدود به دیگر ‏شهرها مراجعه کنند .

طرح شهر الکترونیکی

شرکت پویا وب سپاهان مجری طرح شهر الکترونیک در ایران  با هدف تحقق شهر الکترونیکی چند دهه کوشبده است تا این هدف که به هیچوجه یک هدف و آرمان نیست ، بلکه این پدیده صرفا” وسیله ای است برای ایجاد برابری و عدالت اجتماعی و رفاه حال شهروندان و کسب رضایت عمومی آنان و مباهات مدیران شهری را به منزله عمل برساند.

ما در جهت رفاه شهروندان ، با همکاری کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و کارشناسان مجرب در امور شهری و روستائی ، برای اولین بار در کشور وبگاه جامع شهرداریها  را با بیش از ۱۵۰ صفحه اطلاعات کلاسیک و با قابلیتها ، ویژگیها و تاثیرات تعاملی و بر اساس آخرین استانداردهای روز ، طراحی و آماده نموده و مفتخریم که اولین نسخه از وبسایت جامع شهرداری الکترونیکی را با مدیریت محتوای فارسی برای تمامی شهرهای کشور پیاده سازی و در توسعه بیش از پیش و همه جانبه میهن اسلامیمان سهیم باشیم.

خدمات پویا وب:

خدمات وب سایت به شهرداران                    خدمات وب سایت به شهروندان                                      خدمات وب سایت به شورای اسلامی 

شهرداران محترم در صورت تمایل می توانند از طریق لینک های زیر اقدام فرمایند:

درخواست مشاوره                  درخواست کاتالوگ               درخواست پیش فاکتور             سوالات متداول                مشخصات نسخه های سامانه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست